خرید کانکس اداری

خرید کانکس اداری اغلب در پروژه های بزرگ برای استراحت کردن کارشناسان فنی و تیم مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد. کانکس های اداری و یا مدیریتی در کل کانکسی است که به عنوان دفاتر مدیران و ریاست مجموعه و یا سازمان ها در نظر گرفته می شود.

3همین طور باید خصوصیات و متریال های آن طوری باشد. که در همان ابتدا با سایر کانکس های دیگر متمایز باشد. بنابر این باید سازه های مدیریتی و یا همان اداری از بهترین متریال ها استفاده کنند. و نمای بیرونی و درونی ویژه ای را برای سازه اداری در نظر بگیرند.

مثلا می توانند داخل این سازه ها کانتینر سرویس بهداشتی های ایرانی و فرنگی و همین طور آبدار خانه تعبیه کرد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

ابعاد کانکس های اداری و مدیریتی

ابعاد کانکس های اداری و مدیریتی

ابعاد کانکس های اداری و مدیریتی

این سازه های پیش ساخته را می توان در ابعاد ها، طرح ها و شکل های مختلف و گوناگونی همراه با متریال ها تولید کرد. متریال هایی شامل: کانکس اداری از جنس ورقه های گالوانیزه، کامپوزیت،  فایبر، سمنت برد، بتنی و موارد دیگر می باشد.

این سازه های اداری با استفاده از تکنولوژی های نوین همراه با سیستم پیچ و مهره ای و نر و مادگی به طور دمونتاژ ساخته می شود. و با 8 ویژگی مهم خود  می تواند انتخاب پروژه های بزرگ ساختمانی و عمرانی باشد.(خرید کانکس اداری)

از کانکس های یپش ساخته اداری در کار گاه ها، پروژه های صنعتی، کار خانه جات ها و همین طور در محوطه باز صنعتی اداری و کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی کانکس های اداری

سازه های پیش ساخته داری شاسی هایشان از تیر آهن هایی با طول بالای 6 متر و اسکلت بندی از جنس پروفیل با ابعاد 40 در 40 و 40 در 80 از نوع صنعتی سنگین تولید می شود.

این سازه ها از نوع جوش برق دور تا دور با الکترود درجه یک جوش کاری می شوند و به یک دیگر متصل می شوند.

در این سازه های  اداری از 3 لایه ضد زنگ استفاده شده است. کانتینر اداری این لایه ها در برابر رطوبت شدید، در مناطق شمالی و جنوبی کشور از کانکس مقاومت می کند.

شاسی این سازه ها به طور اسکی می باشد. تا برای کشیدن روی زمین توسط لوله های قطور گوشت دار با نمره 14 راحت تر باشد. بدنه این سازه های اداری از جنس ورقه های گالوانیزه می باشد که با رنگ های الکترو استاتیک و رنگ های دیگر در کار خانه ها وجود دارند.(خرید کانکس اداری)

مشخصات داخلی کانکس اداری

مشخصات داخلی کانکس اداری

مشخصات داخلی کانکس اداری

سقف این کانکس ها هم از جنس ورقه های گالوانیزه فولادی می باشد و به صورت سخت فرم می‌گیرد. این دسته از کانکس ها دارای دو لایه عایق می باشد.

که شامل یک لایه پشم شیشه ای یک اینچی و یک لایه استفاده از فوم پلی استایرن پر تراکم. نسوز همراه با ضخامت 40 میلی متری است که در تمام قسمت های بدنه کانکس می باشد.

دیوار پوش های کانکس اداری از جنس پی وی سی می باشد. این دیوار پوش ها ضد رطوبت، صد حشره، مقاوم در برابر آتش سوزی، و همین طور از قابلیت شست و  شویی هم بر خوردار است.

دیوار گوش های سازه در طرح های ساده، طرح های چوبی و طرح های لمینیت شده. روکش دار و همین طور طرح های ام دی افی طراحی شده است.

درب و پنجره کانکس اداری

درب و پنجره های سازه هم از جنس آلمینیومی می باشد. که درب های آن ها در ابعاد 196.8 سانتی متر است. که با پروفیل های سنگین و رنگ های کوره ای استاتیک استاندارد تولید می شود. هم چنین این درب ها همراه با شیشه های رفلکس رنگی هستند.(خرید کانکس اداری)

پنجره های سازه هم در ابعاد های 120 در 77 و 100 در77 سانتی متر است. که با پروفیل های سنگین به همراه شیشه های رفلکس رنگی و ساده به صورت کشوویی ساخته می شوند. ضخامت این شیشه های رفلکسی 40 میلی متر است.

کف سازه های اداری از جنس تخته چند لایی فشرده درجه یک  به ضخامت ۱۸ میلی متر و ابعاد ۲۴۴*۱۲۲ سانتی متر است. پروفیل کشی کف از پروفیل های  سنگین ۴۰ در ابعاد *۴۰ در فاصله های ۵۷ سانتی متری می باشند.

استفاده از سیم های  کاملا استاندارد تمام مسی.با ضخامت ۲٫۵ میلی متری و به کارگیری سیستم ایمنی مدار قطع کن استاندارد و روشنایی مهتابی کریستالی FPL دوبل  می باشد. هم چنین چند شعله ایرانی مناسب برای نصب لامپ کم مصرف. استفاده از چراغ تونلی استاندارد ،لاین برق اختصاصی برای نصب کولر، و دارای ورودی برق سوکتی ۳۲*۳ آمپر هم می باشد.

Buy an office building