خرید کانکس انباری

خرید کانکس انباری نوعی کانکس مخصوص مکان هایی می باشد  که امکان ساخت بنای سنتی را ندارد. این مدل کانکس ها  از نظر کیفی و نوع ساخت تا حدود زیادی با تولید کانکس های پیش ساخته  دیگر متفاوت است.

کانکس انباری معمولا در پشت بام خانه ها، حیاط ها و پار کینگ ها  مورد استفاده قرار میگرد. کانکس انباری را می توان  به صورت تک تک و یا به صورت  چند تایی  برای ساکنان یک مجتمع ساختمانی طراحی کرد.

کانکس انباری به نوعی یک کانکس اجرا در محل به حساب می آید  چون انتقال یک کانکس برروی پشت بام ساختمان مثلا در طبقات ۴ به بعد سخت می باشد.

کانکس های انباری فضای بهینه و کافی را جهت نگهداری و انبار کردن انواع محصولات و کالاها فراهم می آورد. کانتینر هم چنین  برای این کانکس ها عایق بندی مختلفی متناسب با نوع کالای ذخیره شده از قبیل لوازم الکترونیکی ، مواد غذایی ، دارویی، بهداشتی و یا لوازم پزشکی تدارک دیده می شود.

این سازه ها می توانند توسط جرثقیل به منزل و یا محل مورد نظر شما انتقال یابد  در همان جا مونتاژ یا دمونتاژ شود.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

انواع کانکس انباری

انواع کانکس انباری

انواع کانکس انباری

کانکس انباری پیش ساخته:

این کانکس های پیش ساخته هم جهت جبران کمبود فضا در ساختمان هایی است که از ساخت انباری صرف نظر شده ساخته می شوند و یا در پشت بام و یا در حیاط مستقر می گردند که نیازمند اجرا در محل می باشد.(خرید کانکس انباری)

کانکس انباری ساده:

جهت ساختمان های مسکونی انباری هایی با فضای کوچک و مفید با ابعادی بنا به درخواست مشتری می باشد. و بسته به نیاز و سلیقه خریدار امکاناتی از قبیل قفسه بندی نیز می توان به آنها اضافه کرد.

کانکس انباری آماده:

جهت صرفه جویی در زمان خریداران این کانکس ها از قبل طراحی و ساخته شده اند اما امکان حمل این کانکس ها به پشت بام وجود ندارد.

کانکس انباری برای کارگاه های عمرانی:

کارگاه های ساختمانی و هم‌ چنین شرکت های تولیدی صنعتی در مواقعی جهت تجهیز کارگاه و یا گسترش کار نیاز به فضای انباری دارند تا وسایل و ابزار آلات و یا مصالحی که در روز های آینده قرار است مورد استفاده قرار گیرد را در آن جای دهند.

در این شرایط  کانکس انباری یکی از راه حل ها برای این مسئله می باشد. که با توجه به نیاز هر کارگاه ساختمانی و یا شرکت تولیدی ابعاد آن مشخص می شود. و پس از ساخت به محل انتقال می یابد.(خرید کانکس انباری)

هنگامی که کانکس انباری برای یک واحد صنعتی تولیدی و یا کارگاه عمرانی ساخته می شود. بهتر است فضایی برای مستقر شدن  انباردار و بایگانی اسناد مربوط به ورود و خروج به انبار برای آن در نظر گرفته شود. و همین‌ طور درب و قفل ها باید به گونه ای ساخته شوند که امکان سرقت از آنها در زمان هایی که انبار دار در آن حضور ندارد نباشد.

مزایای کانکس انباری:

مزایای کانکس انباری

مزایای کانکس انباری

  1. دارای عایق صوتی و حرارتی
  2. قابلیت مونتاژ و دمونتاژ در محل مورد نظر
  3. صرفه جویی در زمان نسبت به ساخت بنا به روش سنتی
  4. مقاوم در برابر فشار
  5. قابلیت افزایش متراژ کانکس
  6. مقاوم در برابر خوردگی
  7. مقاوم در برابر زلزله
  8. ضد زنگ
  9. خرید کانتینر انباری

مشخصات فنی کانکس انباری

اسکلت سازه های  انباری پیش ساخته از پروفیل آهنی در ابعاد ۵۰ * ۵۰ می باشد . از سوی دیگر هم ، جنس شاسی این گونه از سازه پیش ساخته با کاربری انباری هم از نوع پروفیل آهنی می‎باشد.

جنس مصالح سقف و دیواره های سازه انباری از  فایبر سمنت  می باشد.که دارای عایقی از نوع پلی استایرن که متشکل از یونولیت، پلی استایرن، چسب پلی اورتان می باشد. ضخامت این عایق ها  در حدود ۴ سانتی متر است.(خرید کانکس انباری)

برای متصل کردن اسکلت و شاسی سازه انباری از جوش کاری استفاده می‌ کنند . یکی از محاسبات  این نوع از اتصالات در همه نوع کانکسی از جمله کانکس انباری آن است. که می توانند این کانکس پیش ساخته را بر مبنای قابلیت هایی که دارد. توسط ماشین های بزرگ نظیر جرثقیل ها و تریلی ها  آن ها را جا به جا کنند.

برخی اوقات هم می شود برای اتصال بدنه اصلی سازه پیش ساخته انباری ، آن را از طریق پیچ و مهره به هم اتصال دهید . یکی از دیگر مزیتی که این سازه ها دارند این است که می توانند در مواقع جا به جایی پیچ و مهره های آن را از یک دیگر جدا کنند و مجددا در مکان دیگر آن ها را به یک دیگر وصل کنند.

Buy a warehouse