خرید کانکس مسکونی

خرید کانکس مسکونی همان طور که از نامش پیداست یک سازه پیش ساخته برای سکنت کردن می باشد.این سازه پیش ساخته دارای دو حالت کلی می باشد.یکی از این حالات  برای سکونت گاه سرای داری استفاده می شود و کوچک است .اما دیگری مانند ویلاها و منازل لوکس و طراحی می شوند .

این حالت دارای اتاق بندی های متفاوتی همراه با ابعاد های بزرگتری می باشد.از این سازه های پیش ساخته اکثرا در مناطق ییلاقی و باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

این کانکس های مسکونی مانند خانه های ساختمانی از امکاناتی هم چون  : سیم کشی  و لوله کشی بهره مند هستند.همین طور میتوان در این سازه ها اتاق خواب هایی همراه با کمد دیواری های از جنس ام دی اف به صورت ریلی بسازند.

اشپز خانه های این سازه هم همانند خانه دارای لوله کشی های اب سرد و گرم می باشد . کانتینر همین طور دارای سینک ظرف شویی و اب چکان هایی از جنس استیل است .(خرید کانکس مسکونی)

سرویس بهداشتی های ان سازه ها پیش ساخته از امکاناتی هم چون: دستگاه تهویه هوا  مخزن  مخصوص مایع دستشویی  دستگاه مخصوص خشک کردن دست  همین طور ایینه و شیر الات درجه یک می باشد . البته این سروی سبهداشتی ها هم به صورت ایرانی و هم به صورت فرنگی وجود دارند.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

متریال های به کار رفته در این سازه های پیش ساخته مسکونی عبارت اند از :

  • درب و پنجره های دو جداره همراه با محافظ  و یا درب های ضد سرقت برای امنیت بیشتر از سازه
  • اسکلت این سازه از پروفیل های اهنی و شاسی کش های از جنس تیر اهن تشکیل شده اند.
  •  این کانکس های مسکونی دارای عایق بندی های صوتی و حرارتی می باشد
  • دارای دیوار پوش های داخلی از جنس پی وی سی طراحی شده اند .

این دیوار پوش ها قابلیت شست و شویی هم دارند و در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند  . این دیوار پوش ها جلوه زیبایی را به سازه مورد نظر می بخشد.(خرید کانکس مسکونی)

مزایا و معایب سازه های مسکونی

مزایا و معایب سازه های مسکونی

مزایا و معایب سازه های مسکونی

کانکس های پیش ساخته مسکونی دارای مزایا و معایب هایی می باشد که در ادامه مطلب گفته می شود.

قابلیت جا به جایی  :

این سازه ها همان طور که گفته شد قابلیت جا به جایی دارند و به رحتی می توانند ان ها را به مکان های دلخواه انتقال داد و در ان جا نصب کرد . از این رو می توان از ان ها در مکان هایی که امکان ساخت خانه وجود ندارد استفاده کرد .

با دوام بودن :

متریال هایی که در ساخت این سازه یه کار برده شده کیفیت خوبی را به همراه دارند و باعث می شود سازه دوام بالایی را داشته باشد.در برخی از موارد سازه های مسکونی به گونه ای طراحی شده است که در شرایط جوی  و یا اب و هوایی بد دوام خوبی داشته باشد.

حتی این سازه ها را طوری طراحی می کنند در برابر حوادث طبیعی نظیر زلزله  سیل واتش سوزی از مقاومت بالای بر خوردار باشد .مخصوصا در مناطق زلزله خیز که امکان اسیب زیاد است . از این رو در اکثر مناطق زلزله زده با تخریب ساختمان ها  استفاده از کانکس های پیش ساخته مسکونی رواج بسیاری پیدا می کند .

بیشتر بخوانیم : کانتینر ویلایی

سازگار بودن با محیط زیست :

سازه ها را می توان با استفادهاز متریال های سالم دست دوم ساخت.بخاطر همین ساخت این سازه ها همیشه به متریال های جدیدی احتیاج ندارد .در نتیجه سازگاری بیشتری را با محیط زیست دارد . علاوه بر این در بعضی از موارد از مواد بازیافت شده برای تولید کانکس ها استفاده می کنند. (خرید کانکس مسکونی)

سرعت ساختن بالایی سازه :

سرعت ساختن بالایی سازه

سرعت ساختن بالایی سازه

ساختن این سازه ای مسکونی زمان زیادی نمی خواهد در نتیجه در شرایط  و موقغیت های اضطراری نظیر زلزله سیل یا طوفان ها سازه های مسکونی راه حلی عالی برای سکونت افراد در این منطقه می باشد . هم چنین تولید کننه ها می توانند ان خها را خیلی سریع به دست افراد برسانند.

محدودیت در تعداد طبقات سازه :

این سازه های اماده حد اکثر می تواند دو طبقه داشته باشد . از این رو یکی از معایب ان ها داشتن محدودیت در تعداد طبقات ان می باشد .

نفوذ حشرات :

در بعضی از مناطق امکان دارد ساکنین سازه های مسکونی با مشکلاتی هم چون نفوذ حشرات به داخل مواجه شوند .در ین مواقع می توانید از عایق های ضد نفوذ حشرات استفاده کرد.

Buy a residential complex