خرید کانکس ویلایی

برای خرید کانکس ویلایی ابتدا باید درباره ی خود کانکس ویلایی آشناییت داشته باشیم. و روش ساخت آن و در چه جاهایی می توانیم استفاده کنیم. اگر بخواهیم کانکس ویلایی را تعریف کینم کانکسی است که در جاهایی برای تفریحات یا برای اجاره کردن یک ویلا در هنگام سفر کردن از آن استفاده می کنیم.کانتینر و به کمک آن می توانیم به عنوان خانه دوم ولی از لحاظ ویلایی بودن آن استفاده نماییم و در کل مثل یک خانه با تمام امکانات در آن قرار دارد.

در واقع تفاوت اصلی با خانه های سنتی مصالح مصرفی آن هاست. که باعث به وجود آمدن مزایای زیادی از جمله قابلیت جا به جایی بنا ، مقاومت بیشتر در برابر زلزله  و تنوع در ساخت و طراحی آن نام برده می شود. برای خرید این نوع کانکس باید اطلاعات زیادی از جمله مقاومت آن و همچنین کیفیت و کارایی آن با رقیب های خود داشته باشیم. در صورتی که در شرکت های رقبا ممکن است یک شرکت در طرح و اندازه آن کاستی کند.

و از طرفی هم ی شرکت ممکن است به قیمت آن از لحاظ کیفیت بیشتر افزایش دهد. که هردوی اینها بستگی به جمع آوری اطلاعات از این نوع کانکس است برای خرید آن باید استفاده کرد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

انواع کانکس ویلایی برای خرید

انواع کانکس ویلایی برای خرید

انواع کانکس ویلایی برای خرید

دراولین نگاه دو نوع دارد اولی میتواند آماده باشد. یعنی از قبل آماده شده است و مشتری پس از بازدید می تواند ان را خریداری کند. و آن را در کمتر از یک روز به ملک خود انتقال و در محل نصب کند ساختار این ساختمان ها معمولا در ابعاد 40 متر مربع بوده است. و ابعاد بزرگتر می بایست به صورت دوقلو یا حتی سه و چهار تکه ساخته و سپس در محل نصب و جایگذاری شود.

در نگاه دوم هم می توان به کانکس ویلایی اجرا در محل نام برد. که در این حالت تمامی مصالح و ادوات مورد نیاز حهت ساخت کانکس ویلایی به ملک شما منتقل می شود .که ساخت ان ممکن است بین 20 الی 45 روز بسته به ابعاد و شرایط کار زمان میبرد در یک تقسیم بندی این نوع کانکس ها از نظر کیفیت و امکانات تقسیم بندی می شود. که سازندگان مختلف برای آنها مانند الماس و مروارید یا کانکس ویلایی در جه یک و درجه دو در نظر میگیرد.

در این بخش مشخص است که خب وقتی بودجه برای خرید یا سفارش کانکس ویلایی از طرف خریدار ارتفاع می یابد .کیفیت کلی کانکس، ابعاد و همچنین امکانات داخلی آن نیز ازتفاع یافته. و برعکس با کم شدن بودجه درجه کیفی کاهش می یابد.

بیشتر بخوانیم : کانتینر ویلایی

مزایای خرید کانکس ویلایی

سرعت اجرای بالا که باعث کاهش هزینه های ساخت می گردد. و به علت استفاده از مصالح سبک،مقاومت بسیار بالا در برابر زلزله را داراست. و قابلیت جا به جایی وعایق مناسب حرارتی و حداقل از دست دادن انرژی و قابلیت ارتفاع و بازسازی آسان آن و قابلیت اجرا در مناطق خیلی سخت در هر فصلی از سال و تنوع بسیار بالا در طرح نقشه و رنگ و امکانات داخلی کانکس ویلایی می توان نام برد.

مصالح برای خرید کانکس ویلایی

مصالح برای خرید کانکس ویلایی

مصالح برای خرید کانکس ویلایی

برای ساخت و ساز مصالح گوناگونی وجود دارد. که با توجه به مواردی مانند شکل ظاهری و کیفیت و مسائل فنی و قیمت تمام شده و نظرات کارشناس فنی و معماری در این زمینه یعنی زمینه ساخت با مواد مصالح متفاوت است. که مهم ترین آن ها استفاده از پانل های آماده یا همان ساندویچ پانل بوده. و یا سایدینگ که در واقع نام یک نوع ورق فولادی گالوانیزه شده می باشد .که به دلیل فرم خم انها که به صورت افقی است به نام سایدینگ یا ویلا کانادیی معروف هستند. کانکس اداری استراکچر یا همان اسکلت آن ها از پروفیل های آهنی و شاسی تیر آهن بوده است.

و معمولا داخل آن ها با دیوار پوش پی وی سی تزئین می شود. اما در کنار آن ها هزینه های کار را نیز تا حد قابل فهمی افزایش می دهد. مصالح کف کانکس ویلایی هم می تواند از نوع تخته ضد آب با انواع کف پوش سرامیکی نیز باشد.

قیمت برای خرید کانکس ویلایی

محاسبه قیمت بسته به کیفیت و متراژ استفاده شده در این طرح دارد. که در هر کدام و محل ساخت و یا تحویل محاسبه می شود.

Buy a villa complex