خرید کانکس پیش ساخته

خرید کانکس پیش ساخته سازه ای بسیار سبک می باشد که به آسانی می‌ توان آن را حمل و جا به جا کرد. کانکس های پیش ساخته سبک از نظر قیمت بسیار به صرفه تر می باشند.

اگر از متریال های با کیفیت سازه را بسازند، کانتینر سازه بسیار مقاوم و با دوام تر می شود و می توان سالیان سال از آن به خوبی استفاده کرد.

سازه های پیش ساخته اکثرا به دلیل این که بسیار سبک طراحی می شوند ضد زلزله هم می باشند. همان طور که میدانید کانکس ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از این مدل های کانکس کارایی های متفاوتی را دارند.

هم چنین از لحاظ رنگ بندی، طرح و مدل و همین طور ابعاد با  یک دیگر متفاوت می باشند. کانکس های پیش ساخته معمولا به دو دسته مورد استفاده قرار می می‌گیرد. دسته های تولید و عرضه.

یکی از این ها کاربرد شخصی دارد و یکی دیگر کاربرد اداری دارد. برخی سازه های پیش ساخته که کاربرد شخصی دارند مانند کانکس های ویلایی و کانکس های مسکونی می‌ باشند.

و برخی کانکس های پیش ساخته هم که کاربرد اداری و کارگاهی دارند. معمولا کانکس های سالنی کارگاهی و یا چند اتاقه مخصوص اداره ای می باشد.

در خرید کانکس های پیش ساخته باید  قبلش به چند نکات مهم توجه داشته باشید. که در ادامه مطلب گفته شده است.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

نکات مهم در خرید کانکس پیش ساخته

نکات مهم در خرید کانکس پیش ساخته

نکات مهم در خرید کانکس پیش ساخته

  • در سازه های پیش ساخته استراکچر کلی کار نقش مهمی را در طول عمر سازه به همراه دارد. بخاطر همین باید در مواقع خرید کانکس به آن توجه داشته باشید.
  • از تیر آهن برای شاسی سازه پیش ساخته، پل ریزی های کف و بدنه سازه و هم چنین طول ضخامت پروفیل ها استفاده می کنند.
  • از الکترود های درجه یک برای انجام دادن جوش کاری، و متصل کردن آهن آلات به یک دیگر استفاده می شود.
  • در خرید کانکس پیش ساخته باید به اسکلت سازه هم توجه بسیاری را داشته باشید. زیرا اگر اسکلت سازه به طور درست ساخته نشده باشد به آسانی بعد از چند بار جا به جایی قسمت هایی از کانکس از یک دیگر جدا می شوند.

بعد از این که اسکلت سازه را می سازند از صد زنگ برای بالا رفتن طول عمر کانکس و جلوگیری از پوسیدگی کف و بدنه سازه پیش ساخته استفاده می کنند.

  • از ورقه های بدنه مناسب برای ساخت کانکس استفاده می کنند. و هم چنین با توجه به کاربرد کانکس مورد نظر، این ورقه ها می توانند به بدنه ظاهری کانکس زیبایی خاصی را جلوه بدهند.
  • بعد از نصب کردن این ورقه های بیرونی بر روی سازه به سراغ عایق بندی سازه می روند. عایق بندی ها به دو دسته تقسیم می شوند. 1- عایق بندی صوتی، 2- عایق بندی حرارتی. برای مثال پلاستوفوم یا یونولیت، پشم شیشه، پشم سنگ، نوعی از این عایق ها به حساب می آیند.

بیشتر بخوانیم : کانتینر پیش ساخته

عایق بندی در کانکس های پیش ساخته

یکی از مهم ترین نوع عایق بندی ها عایق بندی پلی اورتان می باشد. که با توجه به محل قرار گیری سازه می توان از آن استفاده کرد.

دیگر پوش های داخلی سازه از جنس پی وی سی طراحی شده است. که این دیوار پوش ها قابلیت شست و شویی را هم دارند و در طرح و رنگ های مختلفی طراحی می شود. کانکس اداری که جلوه زیبایی را به سازه می دهد و باعث می شود افراد زیادی از این سازه خریداری کنند.

سیم کشی داخلی در سازه های پیش ساخته

سیم کشی داخلی در سازه های پیش ساخته

سیم کشی داخلی در سازه های پیش ساخته

سیم کشی داخلی کانکس باید از سیم های استاندارد طراحی شود و در مواقع آتش سوزی دچار آسیب نشوند. شاسی این کانکس های پیش ساخته از تیر آهن هایی با نمره های (14،16،18) طراحی می شوند. البته به ابعاد کانکس بستگی دارد و به طور دور کلاف می باشند.

با توجه به ابعاد کانکس مورد نظر از پروفیل های سنگین 13 تا 23 کیلو گرمی برای ام استفاده می کنند. برای کفی این سازه ها باید از تخته های چند لایه ضد آب استفاده شود. تا باعث طولانی بودن عمر کانکس شود و ضعف غالب کانکس ها در فرو رفتگی کف و تکان های آن احساس نشود.

درب و پنجره کانکس های پیش ساخته از پروفیل های آلومینیومی سنگین و شیشه های رفلکس رنگی درجه یک تولید می شوند. و هم چنین می توانند برای امنیت بیشتر محافظ هایی را برای درب و پنجره ها نصب کنند. و یا می توانند از درب های ضد سرقت استفاده کنند.

Buy prefabricated sheds