کانتینر در مشهد

مشهد یکی از بزرگترین قطب های صنعتی و تجاری ایران می باشد. همین مورد سبب شده تا میزان تقاضا برای کانتینر در مشهد رشد چشمگیری را به خود ببیند. در واقع کانتینر ها می توانند یک گزینه ارزان و بادوام برای سکونت و یا ایجاد سرپناه موقت باشند.

به همین جهت است که در شهر های روبه رشد تقاضای بالایی برای آنها وجود دارد. مشهد هم از این قاعده مستثنی نبوده است. اما با وجود این تقاضا ، اما هنوز هم طیف زیادی از اهالی این شهر به خوبی با ماهیت این دسته از محصولات آشنایی ندارند.

ما در این مقاله قصد داریم به شیوه ای دقیق این محصولات را زیر ذره بین نقد و بررسی خود قرار دهیم. لذا اگر به دنبال خرید کانتینر در مشهد هستید ، بهتر است با ما همراه شوید خرید کانتینر.

ساختار کانتینر

ساختار کانتینر مهمترین فاکتور در رابطه با آن است. در واقع ساختار این محصولات بسیار منحصر به فرد می باشد. این ساختار توانسته موجب افزایش گنجایش و البته مقاومت شود. این موضوع محبوبیت کانتینر در مشهد را افزایش داده است .

در حالت عادی کانتینرها دارای یک اسکلت بندی از جنس پروفیل های آهنی هستند . این اسکلت بندی توسط جوش و پیچ و مهره محکم می شود. از طرفی دیگر فضای بین آن ها به وسیله پیچ و مهره مقاوم می شود. بر روی این اسکلت بندی ورقه های فلزی مقاوم قرار می گیرد. ضخامت این ورقه ها دست کم سه میلی متر می باشد .

در این بخش هم از انواع درزگیر و یا مواد شیمیایی برای عایق بندی استفاده می شود. البته باید بدانید که هر کانتینر دارای ساختار مختص به خود است. این موضوع تا حد زیادی تابع نوع کانتینر و مهارت تولید کننده می باشد. لذا حتما در حین انتخاب کانتینر در مشهد ، به این موضوع دقت کافی داشته باشید.

انواع کانتینر در مشهد انواع کانتینر در مشهد

در مشهد انواع مختلفی از کانتینر وجود دارد. دلیل این موضوع را هم می توان حجم زیاد تولیدکنندگان کانتینر در مشهد دانست. این موضوع اگرچه تا حد زیادی انتخاب ها را برای مشتریان بیشتر می کند، اما از طرفی هم موجب سردرگمی آنها می شود. ما به صورت کلی انواع کانتینر در مشهد را برای شما در چند دسته بندی مختلف قرار داده ایم . به این صورت سردرگمی شما کمتر می شود . این موارد به شرح زیر است .

 1. کانتینر باری
 2. کانتینر انباری
 3. کانتینر مسکونی
 4. کانتینر ویلایی
 5. کانتینر اداری
 6. کانتینر کارگاهی
 7. کانتینر رستوران
 8. کانتینر نگهبانی
 9. کانتینر دوبلکس
 10. کانتینر پلیس
 11. کانتینر سرویس بهداشتی
 12. و….

البته باید در نظر داشته باشید که ممکن است مدل های دیگری هم بجز این چند مورد وجود داشته باشد اما به طور کلی 90 درصد مدل ها در یکی از این مجموعه ها جای می گیرند.

ویژگی کانتینر ها

ویژگی های کانتینر ها یکی دیگر از مواردی است که می تواند دلیل محبوبیت کانتینر در مشهد را برای شما شرح دهد . در حقیقت این دسته از محصولات ویژگی های منحصر به فردی دارند که آنها را بسیار بی نظیر کرده است. قابلیت جابه جایی یکی از این ویژگی ها می باشد .

در حقیقت شما می توانید به سادگی هرچه تمام تر کانتینر انتخابی خود را به مکان و یا محل دیگری انتقال دهید. این در حالی است که نمی توانید چنین انتظاری را از یک بنای مسکونی داشته باشد .

برپایی سریع یکی دیگر از این ویژگی ها می باشد. شما می توانید در ساده ترین حالت ممکن یک کانتینر را برپا کنید. انجام این کار تنها چند ساعت از زمان شما را می گیرد. حال اینکه ساخت یک بنای مسکونی با ویژگی ها مشابه می تواند تا چندین هفته از زمان شما را بگیرد.

افزون بر این موارد ویژگی های دیگری نظیر قابلیت سفارشی سازی ، امکانات متنوع ، قیمت مناسب، مقاومت بالا و.. نیز در بطن این محصولات دیده می شود. ترکیب کلی آنها سبب شده تا میزان تقاضا برای کانتینر در مشهد روز به روز بیشتر شود .

خرید کانتینر در مشهد خرید کانتینر در مشهد

ویژگی ها و البته مزیت های فوق باعث شده است تا بیشتر افراد به دنبال کانتینر در مشهد باشند. تقریبا تمام مشتریان تمایل دارند تا محصول انتخابی آنها کمترین قیمت و البته بالاترین کیفیت را داشته باشد. بدون شک این یک خواسته معقول است. اما این روز ها دستیابی به چنین امری تقریبا دشوار است خرید کانتینر پلیس.

تنوع بالا در مدل ها ، امکانات مختلف ، متریال های گوناگون موجود در ساختار و… همگی باعث می شود تا قیمت این دسته از محصولات بسیار متنوع باشد و افراد نتوانند تصمیم گیری درستی داشته باشند .

گروه ویلا کانکس جزو قدیمی ترین و با تجربه ترین گروه ها در زمینه تولید کانتینر در مشهد می باشد. گروه ما برای تک تک محصولات تولیدی ، گارانتی و ضمانت نامه معتبر ارائه می دهد. از طرفی دیگر ما قیمت های رقابتی را به مشتریان خود عرضه می کنیم. چنانچه تمایل دارید از این قیمت ها مطلع شوید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

Rate this post