این نوع کانکس سازه ای پیش ساخته است که به عنوان دفتر کار یا اتاق مهندسین از آن استفاده می شود. همچنین برای استقرار مدیران یک پروژه می توان از کانکس اداری به راحتی استفاه کرد.

این سازه ها مجهز به پلانهای متفاوتی هستند. با توجه به این موضوع هر سازمان یا اداره ای بنا به نیاز خود و تعداد پرسنل خود از آن ها استفاده می کند. البته لازم به ذکر است که نوع خدمات نیز در آن ها بسیار مهم است.

کانکس اداری

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب این سازه ها تاثیر گذار است. محل استفاده آن ها است.

برای نمونه اگر ققرار باشد یک سازه بر روی پشت بام قرار بگیرد. یا به عنوان یک طبقه به ساختمان اضافه شود. با زمانی که قرار است داخل یک محوطه قرار بگیرد بسیار مفاوت است.

با توجه به این موضوع پیشنهاد ما برای انتخاب یک کانکس اداری متناسب با نیاز شما است. شما باید کاربرد ها را تعریف، ابعاد را مشخص و محل استقرار را تعیین کنید. بعد از تمام این مراحل می توانید انتخاب خوبی داشته باشید.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

انواع کانکس اداری

این سازه های اداری دارای تنوع محصول زیادی هستند. این موضوع به این دلیل است که هرکدام دارای ویژگی های خاصی هستند. به عنوان مثال از برخی از آن ها به عنوان دفتر فروش استفاده می شود. یا اتاق جلسات و یا حتی اتاق مهمانان ویژه.

برخی دیگر هستند که از این سازه های اداری براای استقرار در یک کارگاه ساختمانی استفاده می کنند. با توجه به این مثال ها متوجه می شویم که نوع کاربری و انتظارات مجموعه متفاوت است. (کانکس پیش ساخته)

به این دلیل است که تنوع این محصول زیاد بوده است. اما در مجموع سازه های اداری را به دو دست تقسیم می کنیم. با ما همراه باشید تا در ادامه در مورد آن ها توضیح دهیم.

کانکس اداری لوکسکانکس اداری لوکس

از این نوع سازه ها بیشتر به عنوان دفاتر مدیریتی و یا اتاق های انتظار ارباب رجوع استفاده می شود. کاربرد های دیگری که این سازه ها دارند شامل:

 1. دفاتر مدیریتی
 2. اتاق انتظار ارباب رجوع
 3. اتاق ملاقات
 4. جلسات مهم
 5. نمایشگاه محصولات

این نوع سازه ها دارای ظاهری زیبا هستند. این ظاهر زیبا باعث می شود تا آن ها را کانکس اداری بنامند. در این سازه ها  از مصالح لوکس استفاده می شود.

تمام این نکات باعث می شود تا شما یک دفتر اداری لوکس طراحی کنید. به دلیل این که مصالح استفاده شده در این سازه ها از نوع لوکس است، قیمت این ها بالاتر می رود.

نکات مهم در ساخت کانکس اداری

در این بخش قصد داریم چند نکته مهم در ساخت یک کانکس اداری را بیان کنیم. با ما همراه باشید.

 1. به دلیل بزرگی بعضی از سازه میتوان آن را در محل اجرا کرد. به این صورت که قطعات به صورت مونتاژ به محل انتقال داده می شوند. بعد از انتقال در مجل نصب می شوند.
 2. اگر نیاز به جا به جایی داشتید می توانید قطعات را در محل جدا کنید. بعد از انتقال به محل مورد نظر ، می توانید عمل نصب را انجام دهید.
 3. یکی از نکات مهم این است که در ساخت یک کانکس اداری نیاز به گرفتن مجوز ندارید.
 4. در ساخت این نوع کانکس ها نیاز به داشتن پی نیست.
 5. این نوع کانکس هم مانند سایر سازه ها دوست دار طبیعت است. این موضوع به این معنی است که مواد اولیه آن در طبیعت قابل تجزیه می باشند.
 6. می توانید با توجه به کاربری و نوع فعالیت آن رنگ و طرح مورد نظر را انتخاب کنید.
 7. اگر زمانی به آن نیازی نداشتید می توانید آن را تغییر کاربری دهید. یا حتی می توانید آن را بفروشید.

بیشتر بخوانیم : کانکس مدیریتی

مشخصات فنی کانکس اداری

برای توضیح مشخصات فنی این سازه های اداری می توانیم بگوییم: ساختار این سازه ها از نوع پروفیل آهنی سنگین است. بدنه اصلی این سازه ها در صورت نیاز از ورقه های گالوانیزه ساخته می شود.

تاسیساتی مانند سیم کشی، سرویس بهداشتی و آبدارخانه را هم می توان به گزینه های فنی این سازه اضافه کرد.

طراحی سازه های اداری

در طراحی این سازه ها ظاهر بسیار مهم است. نمای ظاهری و داخلی این کانکس ها باید زیبا باشد. حتی اگر سازه مورد نظر شما یک طرح ساده است. نمای داخلی باید به گونه ای طراحی شود که آرامش لستفاده کنندگان را تامین کند.

کف کانکس اداریجنس کف کانکس اداری

ساختار کف در این سازه های اداری باید دارای ویژگی های خاصی باشد. یکی از آن ها این است که باید به گونه ای ساخته شود که با افزایش تعداد نفرات لرزشی ایجاد نشود. (کانکس فروشگاهی)

برای برطرف کردن مشکل لرزش های احتمالی مهندسین این نظر را دارند که باید از پروفیل آهنی استفاده شود. در کل نکته مهمی که وجود دارد این است که کف این سازه باید مقاومت بالایی داشته باشد.

این نوع کانکس هم مانند دیگر نمونه ها دارای ملات سیمانی است. ملات سیمانی برای زمانی که بخواهید از سرامیک استفاده کنید بسیار مهم است. اما در حالت دیگر می توانید از تخته های چند لایه استفاده کنید. البته در نظر داشته باشید که بهتر است ضد آب باشند.

این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی کف را بشویید. اما اگر زیبایی ظاهری برای شما بسیار مهم است می توانید از پارکت نیز استفاده کنید.

مدل های متنوع کانکس های اداری

اگر بخواهیم این سازه مدیریتی را دسته بندی کنیم. می توانیم در دو سته ساده و لوکس قرار دهیم. با ما همراه باشید تا در مورد هر کدام توضیح دهیم.

کانکس اداری ساده

این نوع سازه ها بیشتر به صورت پیش ساخته هستند. برحسب نوع فعالیت در الویت استفاده هستند. همچنین برای تقسیم بندی فضاهای داخلی و قرار دادن بخش های مختلف در این پلان ها محدویتی وجود ندارد.

کانکس اداری لوکس

این نوع کانکس همانطور که از نام آن مشخص است لوکس است. یعنی خدمات و محصولاتی را ارئه می کند که خاص و ویژه هستند. علاوه بر نوع فعالیت افرادی که در آن جا حضور دارند هم مهم است.

بنابراین می توانیم بگوییم نمای بیرونی و داخلی آن باید بسیار منحصر به فرد باشد. باید به این موضوع هم توجه کنید که با توجه به نوع فعالیت و طرح مورد نظر و متریال استفاده شده، هزینه ها متغیر می شود. (انواع کانکس)

کانکس اداری سالنی

این نوع سازه مجهز به یک سالن است. در این سالن امکانات رفاهی مثل سرویس بهداشتی و یا آبدارخانه وجود ندارد. میتوان این سازه را در ابعاد مختلف تولید کرد. اما مورد توجه ترین آن ها سالن 12 متری است.

از این نوع سازه می توان با کاربری انبار یا اتاق بایگانی استفاده کرد. این سازه اداری سالنی در واقع یک سالن بزرگ است که می توان دور تا دور آن را میز و صندلی قرار داد. (کانکس اداری)

همچنین می شود در گوشه ای از این سازه آشپزخانه یا سرویس بهداشتی طراحی کرد.

مزایای کانکس اداریمزایا کانکس اداری

1.مقرون به صرفه و کاملا اقتصادی:

از آنجا که این سازه ها فاقد مصالح ساختمانی و سنتی هستند، بسیار کم هزینه تر از یک سازه ساختمانی میباشند. این کانکس ها را میتوان بعد از اتمام کار اجاره داد و یا بفروش رساند .

2.قابلیت جابجایی:

این نوع کانکس برای مشاغلی که جابجایی های مداوم دارند یا پروژه هایی که به لحاظ مکانی امکان ساخت یا اجاره واحدهای ساختمانی در آنها وجود ندارد، بسیار کارآمد است

3.مدت زمان کوتاه ساخت:

این نوع سازه ها مانند ساختمان های معمولی نیاز به پی ریزی، بنایی و نقاشی ندارند. در زمان بسیار کمی ساخته می شوند. این سرعت بالا در ساخت و نصب برای موارد ضروری بسیار اهمیت دارد.

4.ماندگاری و عمر طولانی

این سازه های پیش ساخته شده در برابر حوادث طبیعی مانند طوفان، آتش سوزی، سیل و زلزله تا حد قابل قبولی دارای پایداری و مقاومت هستند.

5.مقاوم در برابر زلزله

از آنجا که در طراحی و ساخت کانکس ها از مصالح سبک استفاده میشود، بنابراین در زمان زلزله تا حدی از انسانها محافظت می شود .

جمع بندی نهایی

اگر از آن دسته از مدیرانی هستید که ظاهر و ویژگی های دفتر کارتان برایتان مهم است. ما به شما استفاده از این نوع کانکس های اداری را پیشنهاد می کنیم.

به دلیل این که زمان ساخت و ساز به روش سنتی بسیار زیاد است. می توانید با استفاده کردن از این نوع سازه ها در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. همچنین می توانید دارای یک دفتر کار لوکس و مدرن نیز باشید.

برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

خرید کانکس اداری

خرید کانکس اداری اغلب در پروژه های بزرگ برای استراحت کردن کارشناسان فنی و تیم مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد. کانکس های اداری و یا مدیریتی در کل کانکسی است که به عنوان دفاتر مدیران و ریاست مجموعه و یا سازمان ها در نظر گرفته می شود.

3همین طور باید خصوصیات و متریال های آن طوری باشد. که در همان ابتدا با سایر کانکس های دیگر متمایز باشد. بنابر این باید سازه های مدیریتی و یا همان اداری از بهترین متریال ها استفاده کنند. و نمای بیرونی و درونی ویژه ای را برای سازه اداری در نظر بگیرند.

مثلا می توانند داخل این سازه ها کانتینر سرویس بهداشتی های ایرانی و فرنگی و همین طور آبدار خانه تعبیه کرد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

ابعاد کانکس های اداری و مدیریتی

ابعاد کانکس های اداری و مدیریتی

ابعاد کانکس های اداری و مدیریتی

این سازه های پیش ساخته را می توان در ابعاد ها، طرح ها و شکل های مختلف و گوناگونی همراه با متریال ها تولید کرد. متریال هایی شامل: کانکس اداری از جنس ورقه های گالوانیزه، کامپوزیت،  فایبر، سمنت برد، بتنی و موارد دیگر می باشد.

این سازه های اداری با استفاده از تکنولوژی های نوین همراه با سیستم پیچ و مهره ای و نر و مادگی به طور دمونتاژ ساخته می شود. و با 8 ویژگی مهم خود  می تواند انتخاب پروژه های بزرگ ساختمانی و عمرانی باشد.(خرید کانکس اداری)

از کانکس های یپش ساخته اداری در کار گاه ها، پروژه های صنعتی، کار خانه جات ها و همین طور در محوطه باز صنعتی اداری و کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی کانکس های اداری

سازه های پیش ساخته داری شاسی هایشان از تیر آهن هایی با طول بالای 6 متر و اسکلت بندی از جنس پروفیل با ابعاد 40 در 40 و 40 در 80 از نوع صنعتی سنگین تولید می شود.

این سازه ها از نوع جوش برق دور تا دور با الکترود درجه یک جوش کاری می شوند و به یک دیگر متصل می شوند.

در این سازه های  اداری از 3 لایه ضد زنگ استفاده شده است. کانتینر اداری این لایه ها در برابر رطوبت شدید، در مناطق شمالی و جنوبی کشور از کانکس مقاومت می کند.

شاسی این سازه ها به طور اسکی می باشد. تا برای کشیدن روی زمین توسط لوله های قطور گوشت دار با نمره 14 راحت تر باشد. بدنه این سازه های اداری از جنس ورقه های گالوانیزه می باشد که با رنگ های الکترو استاتیک و رنگ های دیگر در کار خانه ها وجود دارند.(خرید کانکس اداری)

مشخصات داخلی کانکس اداری

مشخصات داخلی کانکس اداری

مشخصات داخلی کانکس اداری

سقف این کانکس ها هم از جنس ورقه های گالوانیزه فولادی می باشد و به صورت سخت فرم می‌گیرد. این دسته از کانکس ها دارای دو لایه عایق می باشد.

که شامل یک لایه پشم شیشه ای یک اینچی و یک لایه استفاده از فوم پلی استایرن پر تراکم. نسوز همراه با ضخامت 40 میلی متری است که در تمام قسمت های بدنه کانکس می باشد.

دیوار پوش های کانکس اداری از جنس پی وی سی می باشد. این دیوار پوش ها ضد رطوبت، صد حشره، مقاوم در برابر آتش سوزی، و همین طور از قابلیت شست و  شویی هم بر خوردار است.

دیوار گوش های سازه در طرح های ساده، طرح های چوبی و طرح های لمینیت شده. روکش دار و همین طور طرح های ام دی افی طراحی شده است.

درب و پنجره کانکس اداری

درب و پنجره های سازه هم از جنس آلمینیومی می باشد. که درب های آن ها در ابعاد 196.8 سانتی متر است. که با پروفیل های سنگین و رنگ های کوره ای استاتیک استاندارد تولید می شود. هم چنین این درب ها همراه با شیشه های رفلکس رنگی هستند.(خرید کانکس اداری)

پنجره های سازه هم در ابعاد های 120 در 77 و 100 در77 سانتی متر است. که با پروفیل های سنگین به همراه شیشه های رفلکس رنگی و ساده به صورت کشوویی ساخته می شوند. ضخامت این شیشه های رفلکسی 40 میلی متر است.

کف سازه های اداری از جنس تخته چند لایی فشرده درجه یک  به ضخامت ۱۸ میلی متر و ابعاد ۲۴۴*۱۲۲ سانتی متر است. پروفیل کشی کف از پروفیل های  سنگین ۴۰ در ابعاد *۴۰ در فاصله های ۵۷ سانتی متری می باشند.

استفاده از سیم های  کاملا استاندارد تمام مسی.با ضخامت ۲٫۵ میلی متری و به کارگیری سیستم ایمنی مدار قطع کن استاندارد و روشنایی مهتابی کریستالی FPL دوبل  می باشد. هم چنین چند شعله ایرانی مناسب برای نصب لامپ کم مصرف. استفاده از چراغ تونلی استاندارد ،لاین برق اختصاصی برای نصب کولر، و دارای ورودی برق سوکتی ۳۲*۳ آمپر هم می باشد.

Buy an office building