کانکس در خوزستان

کانکس ها را می توان جزو ایده آل ترین و البته منحصر به فرد ترین محصولات برای سکونت دانست. به هیمن جهت است که محبوبیت آنها در استان های در حال توسعه بیشتر می شود. خوزستان یکی از این استان ها می باشد که نفوذ این محصول در آن افزایش یافته است خرید کانکس کوچک.

در حقیقت طی چند سال گذشته تقاضای زیادی برای خرید کانکس در خوزستان ایجاد شده است. بیشتر مردم این استان ترجیح می دهند تا از کانکس ها برای سکونت موقت استفاده نمایند. چرا که این محصولات قیمت کمتر و البته امکانات بسیار بیشتری دارند.

افزون بر این موارد مقاومت این محصولات هم بسیار بالا است. البته این مزیت ها به شرطی است که شما بتوانید گزینه مناسبی را خریداری نمایید. متاسفانه بیشتر هم استانی های عزیز نمی دانند که در حین خرید کانکس در خوزستان به چه نکاتی دقت کنند.

ما در این مقاله قصد داریم تا به شیوه ای دقیق این موضوع را زیر ذره بین نقد و بررسی خود قرار دهیم. چنانچه شما هم تمایل دارید تا این نکات را بدانید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید.

انواع کانکس در خوزستان

نوع کانکس انتخابی شما مهمترین و البته اولین فاکتوری است که باید بدان دقت کنید. کانکس ها انواع مختلفی دارند. این محصولات در مدل ها و ساختار های گوناگونی تولید می شوند. هر یک از این ساختار ها برای امر خاصی توسعه یافته اند. به همین جهت نمی توان از آنها در امور دیگری استفاده نمود. به طور کلی قریب به 11 مدل کانکس در خوزستان وجود دارد که اسم آنها به شرح زیر است.

 • کانکس انباری
 • کانکس  اداری
 • کانکس مسکونی
 • کانکس  ویلایی
 • کانکس  سرویس بهداشتی
 • کانکس رستوران
 • کانکس  کارگاهی
 • کانکس نگهبانی
 • کانکس  پلیس
 • کانکس  دوبلکس
 • کانکس  کاروان
 • و….

این موارد را می توان رایج ترین مدل های کانکس در خوزستان دانست. البته باید بدانید که هر یک از این موارد خود می تواند چندین زیر دسته دیگر داشته باشد . با این اوصاف هر کدام برای امر خاصی توسعه یافته اند و شما باید محصول خود را صرفا مطابق با نیازتان انتخاب کنید انواع کانکس.

ساختار و بدنه

ساختار و بدنه

ساختار و بدنه

ساختار و بدنه از دیگر فاکتورهایی است که باید در حین انتخاب کانکس در خوزستان بدان دقت کافی داشته باشید. در واقع ساختار کانکس های می تواند بسیار متغیر باشد. هرگونه مشکل در ساختار می تواند هزینه های شما را به باد دهد. چرا که ساختار ضعیف می تواند عمر محصول را کاهش دهد. از طرفی دیگر ساختار بیش از اندازه قوی هم می تواند حمل و نقل را دشوار سازد .

در حالت کلی کانکس انتخابی شما باید یک اسکلت بندی از جنس پروفیل آهنی داشته باشد . این پروفیل ها عموما 50 در 50 هستند . این اسکلت بندی به وسیله ورقه های ضخیمی پوشیده میشود. ضخامت این ورقه ها دست کم باید سه میلی متر باشد. بیشتر تولید کنندگان این ورقه ها را با پیچ و مهره و یا جوش متصل می کنند کانکس در چهارمحال بختیاری.

در لابه لای این ورقه ها نیز از متریال های دیگری نظیر پلی اورتان ، چوب و… استفاده می شود. مجموع این متریال ها باعث می شود تا مقاومت و البته کارایی این محصولات افزایش یابد. لذا حتما در حین خرید کانکس در خوزستان این نکات را بررسی کنید .

ابعاد و اندازه

ابعاد را می توان از مهم ترین و البته مطرح ترین فاکتور ها برای انتخاب صحیح کانکس در خوزستان دانست. کانکس ها ابعاد متغیری دارند. این ابعاد ارتباط مستقیمی با کارایی و البته قیمت دارد. به همین جهت هر اندازه که ابعاد افزایش پیدا کنید ، قیمت هم بیشتر می شود. لذا باید در حین خرید و انتخاب ، مطابق با نیاز خود عمل کنید.

ابعاد کانتینر ها عموما محدود است و در رنج بین 3 الی 200 متر مربع ساخته می شوند . این میزان به کارایی محصول بستگی دارد. برای مثال مدل های کوچک برای سرویس بهداشتی و مدل های بزرگ برای ویلا استفاده می شوند. لذا بهتر است حتما نیاز خود را در اولویت قرار دهید .

قیمت کانکس در خوزستان

قیمت کانکس در خوزستان

قیمت کانکس در خوزستان

قیمت کانکس ها از فاکتورهای مهمی است که خریداران وسواس زیادی بر روی آن دارند. این وسواس با توجه به شرایط اقتصادی کشور روز به روز پر رنگ تر می شود. در حالت کلی نمی توان یک قیمت دقیق را برای کانکس ها تعیین نمود.

چرا که قیمت این محصولات در حقیقت بر اساس مولفه های فوق تعیین می شوند. به عبارتی تمام موارد بالا می تواند بر روی قیمت کانکس در خوزستان موثر باشد. مازاد بر این، خود تولید کننده هم می تواند بر روی این موضوع تاثیر مستقیم داشته باشد.

بسیاری از تولیدکنندگان تجربه کافی ندارند و لذا نمی توانند مدل های مناسب و با کیفیتی را تولید نمایند. برخی دیگر نیز سعی می کند برای کاهش قیمت ، کیفیت را قربانی نمایند.

گروه کانتین وان جزو قدیمی ترین تولید کنندگان کانکس در خوزستان می باشد. گروه ما برای رفع دغدغه های شما در این زمینه ، ضمانت نامه و گارانتی چند ساله را ارائه می کند. به همین جهت مشتریان می توانند با خیالی آسوده نسبت به انتخاب و خرید اقدام نمایند. چنانچه تمایل دارید تا در این رابطه اطلاعات بیشتری را کسب کنید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید خرید کانتینر پلیس.