کانکس معدن حیطه محصولاتی است که در شرایط سخت و محیطی از آن استفاده می‌شود. کانکس های مورد استفاده در معدن باید دارای شرایط خاص، تولید شود و بتوان به راحتی کار مونتاژ و دمونتاژ کانکس را انجام داد. البته غیر از این موارد استحکام و قابلیت تحمل شرایط سخت نیز در کانکس معدنی بسیار حائز است.

کانکس معدن

کانکس معدن یکی دیگر از کانکس های پیش ساخت است که بخاطر اینکه مستحکم و مقاوم باشند از جوش الکترود استفاده می‌کنند. قابلیت ساخت مونتاژ را نیز با توجه به نمای ساده و کاربری که طراحی شده امکان پذیر است.

کانکس معدن دارای عتیق های حرارتی و برودتی است که از اهمیت بالایی برخوردار است. چون در فضای باز که درجه های محیط خیلی تاتیر پذیر است نصب شده. در کل باید اهمیت دمای کارکنان را حفظ کرد.

در کانکس معدن لوله کشی ها و لوازم گرمایی و سرمایی مناسبی استفاده شده است که از آتش سوزی جلوگیری می‌شود. سیستم سیم کشی و روشنایی کانکس های معدن باید قابل دسترس و ساده باشند تا از مشکلات تعبیر و دیگر مسائل پیش پا آمده نیز پیش گیری کرد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

کانکس از ساخت سریع و نصب آسان برخوردار است. این کانکس ها قابلیت باز سازی و جداسازی و نصب دوباره را دارد. در این کانکس  نصب کابینت و سبم لوله کشی آب سرد و گرم وجود دارد. تقسیم بندی داخلی کانکس به جز واحد جداگانه است.

قابلیت های کاکنس معدنقابلیت کانکس معدن

کانکس معدن دارای قابلیت نصب شوفاژ و لوازم گرمایی، برقی و گازی در داخل این کانکس وجود دارد. سیستم روشنایی ساده و پر کاربرد آن به صورت روکار است. ضمانت خرید کانکس معدنی حداقل به مدت 10 سال است.

کانکس باید از استحکام مناسب و طول عمر بالایی برخوردار باشد. در این کانکس باید از زیربندی و پروفیل مناسب استفاده کنیم تا استحکام مناسبی داشته باشد. کانکس های معدنی بیشتر در دسته های سنگین وزن طبقه بندی می‌شود که آن هم به علت عوامل محیطی است.

کانکس دو نوع ثابت و متحرک وجود دارد که به نوعی می‌تواند هزینه های شمارا تغییر دهد. طبیعی است زمانی که کانکس  پیش ساخته دارای قابلیت جابجایی می‌شود می‌توان در بسیاری موقعیت ها دست شما را برای انجام کارهای زیادی باز کند و فقط در یک منطقه متمرکز نباشد.

به کمک ویژگی سیار بودن شما می‌توانید بر حسب شرایط خود موقعیت مکانی خود را در زمانهای مختلف تغییر دهید. البته این را هم در نظر بگیرید که در نوع ثابت شما ابعاد بزرگتری نسبت به نوع متحرک دارید.

در این کانکس های معدن حمل بار در جاده ها بایستی در ابعاد کوچکتری ساخته شود تا مجوز عبور و مرور به همراه این سازه پیش ساخته در جاده را داشته باشیم. اگر کانکس های معدن کوچک و جابجایی کانکس زیاد بود باید حتما از پیچ و مهره برای کانکس های معدن استفاده کنیم. و اگر کانکس معدن به صورت ثابت نصب شود احتیاجی ندارد. (کانکس پیش ساخته)

مشخصات فنی کانکس معدن

کانکس معدن در ابعاد دلخواه مشتری قابل ساخت است و بخاطر این ابعاد آن دچار تغییراتی میشود .بخاطر همین مقدار ثابتی را نمی توان برای آن اعلام کرد. در کانکس از بهترین و مقاوم ترین محصولات در جهت ساخت اشکال کانکس استفاده می‌شود.

کانکس معدن از ساده ترین و در عین حال قوی ترین نماها میباشد. نمای داخلی در کانکس بسیار شکیل و زیبا بوده که اغلب مانند کانکس اداری نمای ساده و در عین حال محکمی را دارا است.

کانکس دارای کفی از تخته های واترپروف (ضد آب) میباشد  که به اندازه 18 میلی متری برای این کف استفاده می‌شود. و بر روی پروفیل های کف پیچ می‌شود. سیستم روشنایی و سیم کشی ساده ترین نوع سیم کشی است. برای بخش رویه کف هم می‌توان از pvc ضد آب استفاده کرد.

کانکس های معدن از ورق شادولاین یا ورقه کانتینری میباشد که از لحاظ ضخامت و رنگ بندی در طرح های مختلف میباشد. از. لحاظ نما و بدنه بسیار مقاوم است  اما از لحاظ عایق بندی بهتر میباشد.

از کانکس پیش ساخته می‌توان بر اساس نماد کاربری شامل :سیم گرمایشی، سرمایشی، لوله کشی، آب یا مخزن آب، سرویس بهداشتی، شوفاژ، تاسیسات برق و… میباشد.

مزایای کانکس معدنمزایا کانکس معدن

در کانکس یکی از اصلی ترین مزیت‌هایش که انواع آن را برای استفاده بین مردم پرطرفدار ساخته است وجود عایق حرارتی است. عتیق حرارتی که در بدنه اصلی مواد و مصالح آن به کار رفته این سازه در برابر رطوبت و.. مقاوم ساخته شده است.

کانکس یکی دیگر از مزیت هایش این است که مستحکم در برابر حوادت است. کانکس های معدن در برابر حوادث غیر مترقبه و مخربی مثل سیل و زلزله و… ایمن و مقاوم است. پس با این کانکس پیش ساخته هیچ نگرانی در زمان وقوع چنین حوادثی نداشته باشید.

کانکس دارای ساخت سریع و نصب آسان است. به کمک مهندسین و طراحان حوضه کانکس سازی به راحتی میتوانید نمای ایمن، راحت را در کوتاه ترین زمان برای بخش های معدنی خود در هر حجمی استفاده کنید.

کانکس های معدن دارای قابلیت جابجایی میباشد. می‌توان در نوع ثابت برحسب سفارش افراد برای ساخت نوع متحرک یا سیار کانکس پیش ساخته معدنی اقدامات ویژه ای انجام داد. به کمک این مزیت سازه شما دارای قابلیت هایی می‌شود که برای جابجایی در مسافت های مشخص بسیار می‌تواند موثر باشد. (کانکس ویلایی)

جنس کانکس

کانکس بیشتر اوقات جنسش از نوع ضخامت  پانل صنعتی است. درست است که برای نمای بیرونی و بدنه اصلی نمای ساده ای میباشد. منتها ویژگی های منحصر به فرد بسیاری دارد که آن را به سازه پر تیراژ در بخش تولیدی سازه است.

در کانکس برای طراحی های جدید میتوانیم از درب و پنجره مختلفی استفاده کنیم. بلکه این نوع پنجره دوجداره، تک جداره، upvcو آلومینیومی و… میباشد. این پنجره ها دارای خاصیت عایق بندی و در گیری عالی هست. حتی مواقعی وجود دارد که برای تامین بیشتر زیبای سازه و نیز امنیت آن از درب های ضد سرقت استفاده می‌شود

در کانکس می‌توان برخی اوقات هم بر حسب مشخصات سفارش شما و درخواست کاربر می‌توان به شکل دیگری امنیت کانکس را فراهم کرد. آن هم با نصب حفاظ برای درب و پنجره ها است و از طرفی  دیگر می توان شیشه از جنس رفلکس برای آن نصب کرد. برای ساخت شاسی از تیر آهن دور کلاف نمره 18 استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانیم : کانکس رستوران

مهمترین مزایای کانکس معدن یا صنعتی

 1. سرعت ساخت بالا و نصب آسان و راحت
 2. مقرون به صرفه بودن و اقتصادی
 3. قابلیت تعمیر ، جدا شدن و نصب مجدد
 4. عایق بندی مناسب در سرما و گرما و مجهز به یک نمای مستحکم
 5. امکان تقسیم بندی داخل آن به چند بخش مختلف
 6. امکان نصب کابینت و سیستم های لوله کشی آب سرد و گرم
 7. استفاده از یک سیستم روشنایی مناسب
 8. استفاده از درب و پنجره های دوجداره و جهز بودن به درزگیر
 9. امکان جا به جایی و انتقال به نقاط مختلف
 10. مناسب برای استفاده در پروژه های مقطعی
 11. کانکس فروشگاهی

قیمت کانکس قیمت کانکس معدن

باید در نظر داشته باشید که قیمت در این سازه ها به محل نصب و نوع سفارش مشتری بستگی دارد. اما باید در نظر داشته باشید که می توانید از این سازه به صورت دست دوم نیز استفاده کنید. در این شرایط بسیار مقرون به صرفه هستند.

در شرایطی که پروژه های شما به اتمام رسیده و دیگر نیازی به کانکس ندارید، می توانید سازه خود را به صورت دست دوم بفروشید. با این کار حداقل نیمی از سرمایه شما نیز باز میگردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

خرید کانکس معدن

خرید کانکس معدن ، در واقع همان کانکس های معمولی هستند . این کانکس های معمولی به این خاطر که بتوانند در شرایط دشوار معدن دوام بیاورند ، از سختی بیشتری بر خوردار اند .

خرید کانکس معدن از این نظر به صرفه می باشد که شما می توانید طی سالیان دراز بدون این که مشکلی در استحکام کانکس به وجود بیاید ، از آن بهره ببرید.

در مقاله های پیشین ارائه شده با انواع گوناگون کانکس های قابل تهیه در بازار آشنا شدید ،که این کانکس ها عبارت اند از :

 1. کانکس خواب گاهی
 2. کانکس سیستمی
 3. کانکس اداری
 4. کانکس چند طبقه
 5. کانکس سرویس بهداشتی
 6. کانکس پنلی
 7. (خرید کانکس معدن)

و … انواع مختلف کانکس های دیگر که بسته به کارایی و کار بردی که دارند نام گذاری می شوند . کانکس معدن هم نوع دیگری از این کانکس ها می باشد . در واقع انواع گوناگون کانکس های نام برده شده ، تفاوت چندانی با یک دیگر ندارند .

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

فواید کانکس معدن ، نسبت به کانکس های دیگرفواید کانکس معدن ، نسبت به کانکس های دیگر

 1. کانکس معدن به این دلیل که در شرایط و محیط دشوار تری ،نسبت به کانکس های دیگر ،قرار می گیرد ،استحکام و مقاومت در آن بسیار دارای اهمیت است .
 2. موادی که کانکس های معدن از آن ساخته می شوند . کانتینر همانند کانکس های دیگر سنتی و طبیعی و … نیست پس گران قیمت نیست. در ساخت کانکس معدن از مواد صنعتی و سفت و سختی استفاده می گردد که هم نسبت به دیگر مواد مقرون به صرفه تر می باشد ، هم مقاوم تر.(خرید کانکس معدن)
 3. کانکس معدن هر تجهیزاتی که در کار های معدنی و تاسیساتی به آن نیاز است را دارا می باشد . از این کانکس علاوه بر استفاده در معدن ، در انواع کار های ساخت و سازی و بهره بر داری و حتی نگهبانی ، می توان با خیال راحت استفاده نمود .

استفاده دیگر از کانکس معدن بعد کار

 • شما می توانید این کانکس مقاوم را اجاره دهید . اجاره کانکس های معدن به صرفه می باشد ، زیرا از استحکام و مقاوم بودن شان اطمینان دارید.
 • این نوع از کانکس ها از نظر گرمایشی و سرمایشی ،کاملا عایق بندی شده اند .به این دلیل که تحت فشار ، سرد و یا گرم نشده و دچار زنگ زدگی یا رطوبت نگردند.
 • در کانکس معدن ،همانند برخی کانکس های دیگر ،شما امکان نصب قفسه ها و یا کمد را دارید . همچنین می توانید در آن آب رسانی انجام دهید، چه آب گرم و چه آب سرد .(خرید کانکس معدن)
 • شما می توانید علاوه بر لوله کشی آب ، سیستم های برقی و یا لامپ و روشنایی را به صورت رو کار و در داخل کانکس وارد کنید و از آن ها بهره مند شوید.
 • اگر کانکس معدن در محلی می باشد که به عنوان محل نگهبانی و یا نگهداری از آن استفاده می گردد ،امکان جوشکاری و نصب نرده و حفاظ بر روی آن وجود دارد .
 • کانکس معدن در هر شرایط آب هوایی سرد و گرم و بادی و… مقاوم و قابل استفاده است .

بیشتر بخوانیم : کانتینر معدن

نکاتی در باره کانکس های معدننکاتی درباره کانکس های معدن

 • این کانکس ها ،در واقع سازه هایی هستند که به دل خواه و سفارش مشتری ساخته می شوند ، در ابعاد و اشکال سفارشی .(خرید کانکس معدن)
 • ظاهر و بیرون این کانکس ها ساده اما در عین حال مقاوم است . این سازه های مقاوم ، ظاهر خود را تا مدت زیادی حفظ خواهند کرد .
 • ضد آب و ضد رطوبت ساخته شده و قابلیت اجرای طراحی هایی بر روی آن وجود دارد .
Rate this post