کانکس کوچک که مردم بیش تر از آن مطلع هستند و آن را تقاضا می کنند، کانکسی است که در عین داشتن کیفیت بالا، قیمت پایینی داشته باشد.

بنابراین کانکس کوچک که در ابعاد ۶ مترمربع و در پهنای ۳۰۰ الی ۲۵۰ سانتی متر در بازار موجود هستند، بیش ترین فروش را دارند.

‌ زیرا که هزینه نهایی تولید شده و آن مبلغی که در نهایت خریدار آن را پرداخت می‌ کند به مراتب نسبت به سایر کانکس ها کم تر است.

کانکس کوچک

البته شایان ذکر است که به این نکته توجه داشت باشیم، نبایستی فرض کنیم که ابعاد پایین این کانکس ها باعث شده باشد تا از کیفیت آن کم شود، بلکه ما سعی خود را کرده ایم تا با کیفیت  مشابه کانکس های دیگر موجود در بازار، این کانکس های کوچک را روانه بازار کنیم.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

کانکس کوچک

شاید در این نکته ابهامی باشد که علت پایین بودن قیمت این نوع از کانکس ها چیست . در صورتی که از کیفیت آن کاسته نشده است؛ در این نوع کانکس ها سعی شده تا از پیچیده سازی و لوکس سازی موجود در سایر کانکس ها کاسته شود.

به عبارتی دیگر این نوع کانکس ها هم به علت کم بودن فضا و متریال و مصالح استفاده شده . در آن و هم چنین به علت ساده بودن و خودداری از پیچیده سازی های تجملی . قیمت و هزینه نهایی برای مصرف کننده محترم کاسته شود تا بتوانند با هزینه کمتر از کیفیت بالای این کانکس ها استفاده کنند.

این کانکس کوچک مشابه کانکس بزرگ تر خود در دو نوع کلی، متحرک و ثابت در بازار موجود می‌ باشند. که دست مشتری و مصرف کننده عزیز را در انتخاب باز گذاشته است . تا با توجه به نیاز خود و نوع مصرف، کانکس مورد نیاز خود را انتخاب کند.

موارد استفاده کانکس کوچک

کانکس های ۶ متر مربعی کوچک در انواع مشاغل و مصارف مورد استفاده قرار می گیرند، که اعم از؛

 • صنایع پتروشیمی و نفت و گاز
 • در ساخت و ساز پروژه های ساختمانی بزرگ و کوچک
 • استفاده توسط نیروهای نظامی شامل نیروهای ارتش،‌ سپاه و بسیج و نیروهای انتطامی پلیس و نیرو های پلیس راهنمایی و رانندگی
 • نیروهای امدادی از قبیل هلال احمر، امداد و نجات راه و اورژانس
 • ‌ کارکرد در محیط های آموزشی و تربیتی شامل مدارس آموزش و پرورش، دانشگاه های سرتا سر کشور و سایر موسسات آموزشی و تربیتی مانند موسسات فنی و حرفه ای
 • فروشگاه و غذا خوری سیار در مجتمع های ورزشی، ‌تفریحی، ساحلی و بین جاده‌ ای

بررسی ساختار کانکس کوچک

به کارکرد کانکس های کوچک در تمام موارد بالا به صورت خلاصه پرداخته خواهد شد. اول از همه به بررسی انواع ساختار این نوع کانکس ها اشاره کنیم .بررسی ساختار کانکس کوچک

می توان بیان کرد که در دو نوع کلی سالنی و یا دو اتاقه تقسیم می شوند که خریدار با توجه به نیاز خود می تواند محصول مورد علاقه خود را تقاضا داشته باشد. علاوه بر این با توجه به آپشن هایی که در این کانکس ها قرار داده می‌ شود نیز می توان این نوع از کانکس ها را تقسیم بندی کرد .

یعنی  براساس داشتن دو درب  یا یک درب خارجی یا دو درب یا یک درب داخلی و همچنین در داشتن یا نداشتن سرویس بهداشتی و یا آبدار خانه و یا حمام نیز می توان تقسیم بندی نمود.(کانتینر ویلایی)

نکته شایان ذکر در این است که با توجه به امکانات و جنس متریال استفاده شده در کانکس های ۶ متر مربعی و همچنین ساده بودن و به دور از تجمل و زیاده روی و از همه مهم تر قیمت ارزان نسبت . به نمونه های مشابه دیگر مانند کانکس های ۸ متر مربعی و ۱۲ متر مربعی بسیار کاربردی تر بوده است.

مهم ترین نوع استفاده از این نوع از کانکس های کوچک استفاده به عنوان محل استراحت خوابگاهی یا محل نگهبانی است. در مطالب زیر به بررسی اجمالی سایر کارکرد ها می پردازیم.

کانکس کارگری کوچک

نوع کارگری کانکس کوچک به علت اینکه این نوع از کانکس ها می تواند . در فضای کم در گوشه حیاط یا پشت بام در پروژه های عمرانی و ساختمانی بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار داد.

این نوع از کانکس های عایق صدا،‌ گرما و رطوب هستند و همچنین از برق و تلفن نیز پشتیبانی می کنند. درب تک جداره آلومنیومی و دو پنجره عایق از سایر ویژگی های این محصول است.

نکته مهم در این مطلب این است که در صورتی که جا به جایی زیادی برای این کانکس صورت نگیرد. حداقل ۵ سال عمر مفیدی خواهد داشت.

بیشتر بخوانیم : کانکس رستوران

کانکس 15 متری ارزان

نوع ۱۵ متر مربعی ارزان که در ابعاد اصلی ۶ × ‌۲.۴ متری در بازار عرضه شده است. که کارکرد های آن در محیط هایی چون باغ  و مزارع، دفتری،‌ فروشگاه و رستوران های سیار و پخش های مدیرتی پروژه های عمرانی است.کانکس 15 متری ارزان

این نوع از کانکس های کوچک و ارزان در دو نوع کیفیت موجود می باشند. که یکی طول عمر مفید حداقل ۵ سال را دارد و دیگری طول عمر مفید ۱۵ سال که قیمت آن به طبع بیشتر بوده . ولی صرفه اقتصادی آن با توجه به هزینه ای که می شود، بالاست.

نوع دوم همچنین دارای نوع تجملی بوده که از نمای چوبی از نوع رزین که مقاوم در برابر حشرات است، ساخته شده است. سقف تمامی این نوع از محصولات فلزی و درب آن ها گالوانیزه فولادی و ضد سرقت است. همچنین پنجره ها و درب ها در برابر گرما،‌ صدا و رطوب مقاوم هستند.

کانکس کوچک دیگری که می توان از آن نام برد. کانکس نگهبانی است که در ابعاد ۲×۲ متر مربع موجود است. این نوع از کانکس ها کوچک ترین کانکس موجود در بازار است . که برای حراست و نگهبانی بسیار کارایی دارد. طول عمر مفید این نوع از کانکس ها کوچک حداقل بین ۳ تا ۵ سال است.

کانکس مسکونی کوچک

نوع مسکونی کانکس های کوچک و ارزان، مشهورترین نوع کانکس بین مردم هستند. این نوع از کانکس ها برای اسکان خانوار ها در باغ و مزارع بیش تر کاربرد دارند.کانکس مسکونی کوچک

زیرا خانوار ها به جای این که هزینه گزاف برای مصالح سازه های ثابت و همچنین هزینه برای اخذ مجوز کنند . با هزینه کمتر اقدام به خرید یک کانکس کوچک در ابعاد ۱۵×۳۰ متر می‌ کنند. (کانکس دوبلکس)

همچنین از دیگر کاربرد های این نوع از کانکس ها استفاده از آن در شرایط اضطراری چون زلزله و سیل می‌ باشد. زیرا سرعت حمل این کانکس ها زیاد بوده و همچنین قیمت تمام شده آن برای آسیب دیدگان و سازمان ها و نهاد های امداد رسان کم است.

این کانکس ها سرویس بهداشتی و آبدار خانه و حمام دارند تا رفاه مصرف کننده از آن را فراهم کنند. این کانکس ها همچنین دارای یک مخزن آب ۳۰۰ لیتری هستند تا حداقل آب حیاتی مورد نیاز برای خانوار ساکن فراهم شود.

کانکس کوچک فروشگاهی همانطور که از اسم آن مشخص است مصرف فروش کالا دارد. و به علت اینکه هزینه تمام شده آن کم باشد از فضای مجهز و لوکس از قبیل درب کرکره ای ریموت دار و ویترین مجهز صرف نظر شده است .البته اگر شما مایل به هزینه بیش تر باشید، می توانید از این آپشن‌ ها استفاده کنید.

کانکس های فروشگاهی یا مطبوعاتی

نوع به خصوص کانکس فروشگاهی کانکس های مطبوعاتی و دکه های روزنامه فروشی است. که به علت ابعاد کوچک هزینه آن برای خریدار به مراتب نسبت به سایر کانکس های فروشگاهی کم تر است.

یک پیشنهاد کارساز شما می‌ توانید با هزینه کم یک کانکس فروشگاهی ساده با هزینه کم ابتدا تأسیس کنید . و سپس با کسب سود، کانکس پیچیده تر و لوکس تری را فراهم کنید.

جمع بندی نهایی

این مورد کانکس کوچک موارد استفاده زیادی دارد. در مطلب بالا تمام آن ها را به اختصار توضیح دادیم. استفاده از این نوع سازه ها بسیار مقرون به صرفه است و می تواند نیاز شما را برآورده سازد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

خرید کانکس کوچک

خرید کانکس کوچک یکی از انواع کانکس است. بطور کلی کانکس ها سازه های آماده و پیش ساخته ای هستند که برای اسکان موقت و گاهی اسکان دائم کاربرد دارند. با گذشت زمان کانکس ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و امروزه کمتر مشاغلی را ما می بینیم که کانکس در آنها ورود نکرده است.

کانکس ها انواع مختلفی مانند کانکس فروشگاهی، کانکس چرخدار، کانکس کارگاهی، کانکس اداری ، کانکس کوچک و… که در ادامه به آنها می پردازیم. خرید کانکس کوچک مزیت های زیادی را به همرا دارد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

کانکس کوچک چیستکانکس کوچک چیست ؟

کانکس کوچک یکی از انواع کانکس است که در ابعاد کوچک ساخته و اجرا می شود. خریدکانکس کوچک، بیشتر بصورت آماده است . این نوع کانکس بدلیل اینکه در ابعاد کوچک ساخته می شود امکانات کمتری نسبت به کانکس های بزرگتر دارد و بیشتر برای  کانکس نگهبانی، کانکس سرایداری،کانکس سرویس بهداشتی و حمام کاربرد دارد.کانکس کوچک انواع مختلفی دارد که در ادامه با مهم ترین آن ها آشنا خواهیم شد.

 • کانکس کوچک سرایداری
 • کانکس کوچک نگهبانی
 • کانکس کوچک سرویس بهداشتی
 • کانکس کوچک کارگاهی
 • (کانتینر)

کانکس نگهبانی

خریدکانکس کوچک همچون کانکس های نگهبانی و حراست کانکس هایی در ابعاد کوچک هستند که در ورودی کارخانه جات و مجموعه ها برای کنترل عبور، مرور و نگهبانی کاربرد دارند. ممکن است کانکس نگهبانی بدلیل زیاد بودن پرسنل در ابعاد بزرگتر نیز اجرا شود اما پرکاربرد ترین  آنها ابعاد 2*2 است.

ویژگی

 • کانکس کوچک نگهبانی باید دید مناسبی به بیرون داشته باشد،به همین دلیل پنجرهایی درچهار طرف کانکس، اجرا می شود تا نقطه کور کاهش بیابد.
 • در کانکس نگهبانی کوچک باید از متریالی استفاده می شود، که در دراز مدت طول عمر و دوام بالایی داشته باشد.
 • کانکس نگهبانی درعین حال که کوچک است، تمام تجهیزاتی که پرسنل احساس راحتی کنند را دارا است.

انواع کانکس نگهبانی کوچکانواع کانکس نگهبانی کوچک

تمام کانکس های نگهبانی جزو کانکس کوچک هستند. شما در صورت نیاز و فضای بیشتر، می توانید ابعاد بزرگتر آن را سفارش دهید.

 • کانکس نگهبانی سبک
 • کانکس نگهبانی کوچک
 • کانکس نگهبانی سوپرلوکس
 • کانکس نگهبانی ساندویچ پانل
 • کانکس نگهبانی کامپوزیتی
 • کانکس نگهبانی فانتزی
 • کانکس نگهبانی منحنی
 • کانکس نگهبانی چوبی

خرید کانکس کوچک

هنگام خرید کانکس کوچک شما باید به نکاتی همچون ابعاد،نوع شاسی،نوع اسکلت، پوشش خارجی بدنه، پوشش داخلی، کفپوش ،جنس، نوع کاربری آن، امکانات، تجهیزات کانکس و… دقت کنیم.

انواع کانکس های کوچک ظاهر یکسانی دارند، اما مصالح و ورق هایی که در آن بکار رفته است، متفاوت است. بهتر است برای مشاوره خرید کانکس کوچک با مشاورین سایت ما تماس حاصل فرمایید. در هنگام خرید کانکس کوچک به نکاتی که گفتیم دقت داشته باشید.

بیشتر بخوانیم : کانتینر کوچک

قیمت کانکس کوچک

خریدکانکس کوچک نسبت به  خریدکانکس های ابعاد بزرگتر قیمت پایین تری دارد . امروزه نمیتوان قیمت ثابتی را برای خریدکانکس کوچک  تعیین کرد ،چون قیمت مواد اولیه کانکس ها مثل نوع شاسی، ورقه کانکس متفاوت است. همیشه به این نکته دقت کنید که کیفیت و خریدکانکس کوچک خیلی مهم تر از قیمت آن است.

نوع کانکس نیز،  قیمت آن را مشخص می کند مثلا کانکس کوچک نگهبانی لوکس قیمت بالاتری نسبت به کانکس کوچک نگهبانی سبک دارد. برای اطلاع از قیمت کانکس کوچک به قسمت محصولات سایت ما مراجعه کنید یا یا مشاورین فروش سایت ویلا کانکس تماس حاصل فرمایید.

خرید کانکس کوچک بسیار کاربردی برای مجموعه ها، کارخانه ها، شرکت ها و… هستند. کانکس  کوچک مقرون به صرفه است ، در زمان کم آماده ، و در عین کوچک بودن تمام امکانات را دارا است و در محل اجرا می شود.

شرکت ویلا کانکس با بیش از سه دهه فعالیت در حوزه تولید و عرضه کانکس، با بکارگیری مهندسین مجرب و بهترین مواد اولیه موجود در بازار توانسته مرغوب ترین کانکس ها را به بازار عرضه کند و گام موثری در  صنعت کانکس بردارد.

 

Rate this post