تعمیرات کانتینر

تعمیرات کانتینر یکی از خدماتی است که هر یک از خریدار های کانتینر بعد از چند مدت مثلا 5 الی 10 سال بعد از مدت خرید سازه امکان به وجود آمدن مشکل برای سازه ها است. در این مواقع ها کانتینر شما نیاز به تعمیر یا تغییراتی دارد.

برخی ها هستند که در آن بعد از گذشت چند سال تغیراتی ایجاد می‌کنند، در برخی قسمت آن یک درب و در ضلع های آن پنجره ای طراحی می‌کنند یا می‌توانند درونش هم آبدار خانه‌ای   کوچکی و یا سرویس بهداشتی طراحی کنند.

نکته مهم در تعمیرات این نوع سازه ها این است که اگر در استفاده از آن ها استانداردهای موجود را رعایبت کنید، (کانکس) دیر تر نیاز به تعمیر پیدا می کنید. در هنگام خرید کانکس موردنظر حتما به گزینه تعمیر در محل توجه کنید. از تولید کننده ای خریداری کنید که بتواند تیم فنی خود را برای تعمیر به محل اعزام کند.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

در این سازه ها ممکن است تعمیرات به دو صورت اتفاق بیفتد. گاهی تعمیرات بسیار جزی هستند. مانند خرابی دستگیره و یا اتصالی در سیستم برق و یا لوله کشی آب. در این شرایط نیاز به تیم فنی نیست. می توانید به راحتی با کمک گرفتن از یک تعمیرکار خرابی را برطرف کنید.

اما گاهی ممکن است تعمیرات کلی و سخت باشند. به عنوان مثال خرابی در کف پوش و یا آسیب دیدن عایق بندی دیواره ها. در این صورت باید کارشناس به محل اعزام شود. حتی گاهی ممکن است برای تعمیر نیاز باشد تا سازه را تا تعمیرگاه حمل کنید. (کانتینر سرویس بهداشتی)

اما در نظر داشته باشید که با تعیمر به موقع خرابی سازه ها می توانید عمر مفید آن ها را افزایش دهید.

تعمیرات کانتینر در محل

تعمیر کانتینر در محل بخاطر اینکه اگر آن را جابجا و حمل کنید، برخی مواقع برای مسیر های طولانی هزینه اش به حدی زیاد می‌شود که از نظر اقتصادی بصرفه نیست. آن را به کارخانه حمل کنید و تعمیر کنیدش.

تعمیر کانتینر در محل گزینه خوبی برای همین موارد است که اگر شما تعداد کانتینر زیادی را دارید و می‌خواهید تعمیر کنید، با این کار شما تا حد زیادی صرفه جویی اقتصادی میکنید.

برای این کار باید از کانتینر ها و محل قرار گیری سازه ها که قرار است تعمیر شوند، عکسی میگیرید و از طریق پیام رسان ها یا پست الکترویکی ارسال میکنید. تا کارشناسان کانتینر مورد نظر شما را پیگیری کنند و مبلغ تعمیرات و بازسازی آنها را به شما دهند.

تعمیر فضای داخلی کانتینرتعمیر فضای داخلی کانتینر

زمانی که با تغییرات کانتینر در محل برای فضای داخلی رو به رو هستیم اول باید کانتینر مورد نظر را آسیب شناسی کنیم. و همچنین نسبت به رفع دلیل تخریب کانتینر مورد نظر اقدام کنیم.

بعد از اتمام این کار ها شروع به تعمیرات سازه مد نظر میکنیم. به صورت کلی فضای داخلی کانتینر اکثرا دو دلیل اصلی را می تواند به همراه داشته باشد. (کانکس ویلایی)

یکی از دلایل به بحث از بین رفتن دیواره های داخلی بخاطر رطوبت می باشد. این اتفاق اکثرا در کانتینر هایی که از دیوار پوش های ام دی اف طراحی شده است فقط رخ می‌ دهد.

در این زمان باید اول محل نشست آب را بررسی کنیم که معمولا این اتفاق در سقف رخ می‌ دهد. بعد به وسیله ایزوگام یا چسب های مخصوص آب بندی های آن را آب می‌کنند و بعد دیواره های داخلی را نصب و تعویض می‌کنند.

مورد دوم که باعث ما نمیاد داخلی کانتینر ها را بازسازی و تعمیر کنیم این است که آتش سوزی داخل کانتینر رخ داده باشد. این مورد احتمالا باعث از بین رفتن عایق های جداره ها می‌شود و باید به طور کامل قسمت های دیواره هایی را که سوخته شده آتش را از اول عایق کاری کنیم.

بعد دیوار پوش ها را در داخل کانتینر نصب میکنیم.. البته امکان این را هم دارد که فقط قسمتی از دیواره های داخلی سوخته شده باشد. در این وصرا فقط قسمت هایی را که آسیب دیده را می‌توان ترمیم کرد.

برای فضای داخلی احتمال آسیب های دیگری مانند تخریب هم است که توسط خود فرد و یا ابزار الات به نسبت اتفاق می افتد.

تعمیرات بدنه خارجی کانتینر

یکی از مراحل تغییر کانتینر در خود محل به بازسازی بدنه خارجی و ترمیم آن ارتباط دارد. این مورد اغلب در کانتینر های کارگاهی اتفاق می افتد. بخاطر اینکه جا به جایی های زیاد و بر خورد ماشین آلات های ساختمانی در برخی موارد با این کانتینر ها باعث خرابی نمای کانتینر مورد نظر می‌شود. (کانکس مدیریتی)

در این موقع ها از کانتینر مد نظر به صورت حضوری باز دید و کار شناسی می‌شود. که بیشتر وقت آن نیز به تعویض دارد یا امکان تعمیر وجود دارد. در این مواقع ها فقط با کمی صاف کاری و تعمیرات کانتینر در محل مورد نظر صورت می‌گیرد.

در آخر اگر احتیاجی به رنگ آمیزی بدنه خارجی باشد آن را باید انجام داد تا کانتینر مانند روز اول شود. در مواقعی که کانتینر از نوع کانتینر کامپوزیتی یا کانتینر چوبی باشد شرایط کمی متفاوت تر میشود.

در این حالت احتمال تعویض قطعاتی که در کانتینر شما کار می‌شود خیلی بیشتر از قبل است. چون در این نوع سازه ها زیبایی ظاهری بسیار مهم است . و در صورت تخریب بدنه خارجی، ترمیم آن خیلی سخت تر خواهد بود.

از آنجایی که این نوع کانتینر ها در فضای های کارگاهی کاربردی ندارند . اکثرا در فضاهای شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد. امکان خرابی در بدنه خارجی آنها خیلی کمتر می‌شود.

تعمیرات سیم کشی کانتینرتعمیرات سیم کشی کانتینر

در تعمیرات کانتینر بخش دیگری هم در اثر با سیم کشی کانتینر است. که اگر یک موقعی کانتینر دچار آتش سوزی داخلی و یا اتصالی در سیم ها شده باشد باید سیم کشی آن را به طور کامل عوض کنیم و از اول اجرا کنیم.

برخی مواقع نیز فقط برای ارتفاع سیم نیاز به انجام دوباره سیم کشی است.

تعمیر درب و پنجره کانتینر

تعمیرات درب و پنجره کانتینر معمولا گه گاهی اتفاق می افتد که دچار خرابی و یا آسیب دیدگی شود. در مواردی که در هنگام وزش باد شدید درب کانتینر دچار مشکل شدیدی می‌شود . یا از لولا در اثر برخورد با باد آسیب دیده باشد و به طور بدی بسته شده باشد.

یکی دیگر از موارد این است که یراق آلات دستگیره درب و پنجره کانتینر است. که احتمالا در طول سال در اثر استفاده زیاد خراب شده باشد و احتیاج به تعمیر و یا تعویض آنها داشته باشید. این کار به راحتی بدون نیاز به تکنسین فنی هم می‌تواند انجام شود.

تعمیر تخته کف و کفپوش کانتینرتعمیر تخته کف و کفپوش کانتینر

برخی از کفی ها با جنس تخته ضد آب طراحی و ساخته می‌شود. و احتمال این که خراب شوند بسیار کم است. چون در اثر برخورد آب با رطوبت بسیار مستحکم و مقاوم است و دچار فرسودگی کفی ها نمی شود.

اما اگر کف کانتینر ها از نوع نئوپان یا ام دی اف باشد. احتمال این که سال به سال از بین برود زیاد است. و این باعث تعمیر کانتینر می‌شود و می توان در محل قرار گیری سازه هم آن را تعمیر کرد. (کانکس رستوران)

در هنگام تعویض از تخته جنس ضد آب استفاده می‌کنند تا دیگر دچار آسیب زدگی نشود. کف پوش های کانتینر بخاطر رفت و آمد های زیاد بعد از چند سال گذشتن در محیط های پر رفت و آمد و اداری امکان تعویض و یا ترمیم آن صورت می‌گیرد.

نوع دیگر از کفپوش ها همانطور که میدانید سرامیک است و احتمال خرابی وجود ندارد. مگر اینکه در اثر جا به جایی سرامیک ها از کفی خارج شوند و یا در اثر افتادن 0سزی روز آن ها دچار شکستگی آن شود.

Rate this post