کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی یکی از محصولات کانکس است که از انواع مختلفی برخوردار است .که در ادامه مطلب به بررسی  انها و ویژگی های مختلف این محصول خواهیم پرداخت .

کانکس سرویس بهداشتی یا توالت سیار یکی از مورد نیاز ترین کانکس هاست که در اماکن عمومی کارگاه ها کارخانه ها سازمانهاو ادارات مورد استفاده قرار میگیرند.

 کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

کانکس تک چشمه دارای  یک چشمه توالت یا حمام و یا دارای حمام و توالت مشترک میباشد . در ادامه با برخی از کانکس های سرویس بهداشتی تک چشمه آشنا میشویم .کانکس سرویس کارگاهی  یکی از انواع کانکس های تک چشمه است که در این نوع توالت یا حمام و یا به صورت مشترک تولید میشود که این کانکس بیشتر در پروزهای ساختمانی استفاده میشود و دارای دو نوع سبک و سنگین است .

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه سبک

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه سبک شاسی از پروفیل های آهنی در ابعاد 8*8 سانتی متر است. اسکلت این کانکس از پروفیل های آهنی با ابعاد 4*4سانتی متری است .پوشش بدنه خارجی این محصول از ورقه  گالوانیزه با رنگ استاتیک و دارای ضخامت 30 درصد میلی متری است . عایق جداره های این کانکس از نوع  پلی استارین و همراه با ضخامت 4 سانتی متری است .

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه سبک دارای پوشش داخلی وی پی سی سفید رنگ است . کف این محصول از نوع فایبر سرامیکه و دارای سیستم برق کشی و لولی کشی است .در این کانکس شیر آلات و روشویی همراه با مخزن مایع دستشویی  و فن موجود است .

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه سنگینکانکس سرویس بهداشتی تک چشمه سنگین

کانکس تک چشمه سنگین  شاسی از پروفیل های اهنی در ابعاد 8*8 سانتی متر است .اسکلت آن از پروفیل های آهنی در ابعاد 4*4سانتی متر سنگین است که ضخامت آن 2 میلی متر .پوشش خارجی بدنه این کانکس از ورقه گالوانیزه با رنگ استاتیک که ضخامتش 50 درصد میلی متر است.

 کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه سنگین دارای عایق جداره از نوع پلی استایرن است که ضخامت آن 4 سانتی  متر است .پوشش داخلی این دیوارپوش پی وی سی روکش داره است و کف این کانکس از نوع فایبر سرامیک است .

کانکس تک چشمه سنگین دارای سیستم برق کشی است که  بصورت رو کار با داکت و فیوز مینیاتوری است که دارای کلید و پریز است .این کانس دارای لوله کشی است ک به صورت رو کار با لوله پلیمری پوشیده شده و دارای شیرآلات اهرمی است . در این کانکس روشویی  آینه  مخزن مایع سرویس بهداشتی و فن تهویه هوا است . (کانکس اداری)

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه برای باغ

در اکثر موارد کانکس های سرویس بهداشتی برای مستقر کردن در بیرون از ویلا و داخل باغ ها مخصوصا باغ های بزرگ مناسب است بدین خاطر از انواع طرح دار که مانند کلبه شکل اند استفاده میشود از این محصول برای شهرهای شمالی در لب ساحل  برای شستن شن و ماسه کاربرد دارد.

مشخصات کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه برای باغ

کانکس تک چشمه برای باغ شاسی از پروفیل های اهنی در ابعاد 8*8سانتی متری است . اسکلت آن در ابعاد4*4سانتی متری سنگین همراه با ضخامت 2 میلی متر است.بدنه خارجی آن پوشیده شده از ورق  گالوانیزه با رنگ استاتیک طرح سایدینگ و سقف آن  از طرح سفال پوشیده شده است.

کانکس تک چشمه برای باغ عایق جداره از نوع پلی استایرن همراه با ضخامت 4 سانتی متری است .پوشش داخلی این کانکس دیوار پوش  پی وی سی روکش دار است .و کف این کانکس از نوع فایبر سرامیکه.این کانکس دارای برق کشی به صورت رو کار با داکت و فیوز مینیاتوری همراه با کلید برق است.(کانکس فروشگاهی)

کانکس تک چشمه برای باغ دارای اینه روشویی مخزن مایع و فن تهیه هوا است و از نوع ایرانی با فلاشتانگ است .

کانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پانکانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پنل

کانکس ساندویچ پانل یکی از بهترین تولید کانکس پیچ و مهره ای می باشد .

کانکس ساندویچ پانل از جمله کانکس هایی است که معمولا برای کاربری صنعتی است و کانکسی با دوام است.دیواره ها و سقف این کانکس از جنس ساندویچ پانل است که دارای ضخامت 4 سانتی متر و در دو نوع راهرو دار و بدون راهرو دار موجود است.در این کانکس حمام توالت ایرانی و توالت فرهنگی موجود است .

مشخصات فنی کانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل از پروفیل اهنی به ابعاد 8*8سانتی متر است. اسکلت این کانکس از پروفیل های آهنی به ابعاد 4*4 سانتی متر است.پوشش خارجی بدنه و سقف این کانکس از نوع ساندویچ پانل همراه با ضخامت 4 سانتی متر با عایق پلی اورتان به صورت تزریق است .

کانکس ساندویچ پانل دارای پوشش داخلی دیوار پوش پی وی سی سفید رنگ است .کف این کانکس از فایبر سرامیک پوشیده شده و دارای برق کشی و لوله کشی است.این کانکس دارای شیر الات اهرمی و آیینه و روشویی همراه با مخزن مایع  و فن تهویه هوا است.

بیشتر بخوانیم : کانکس کوچک

کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه

کانکس چند چشمه از دسته کانکس ها دو چشمه چهار چشمه تا ده الی دوازده چشمه است.در این کانکس در دو نوع راهرو دار و بدون راهرو دار موجود است .

کانکس سرویس بهداشتی راهرو دار

این نوع کانکس از دو بخش اصلی تشکیل شده است که یکی راهروی ورودی است که بعد از ورود به داخل کانکس با این قسمت مواجه میشود که در آن رو شویی و مایع و اینه موجود است که در سرویس ها به این بخش باز میشود .این کانکس ها

کانکس سرویس بهداشتی سیار

دارای تعدادی از سرویس بهداشتی های مختلفی از یک چشمه تا دوازده چشمه سرویس میباشد .

کانکس توالت سیار

کانکس توالت سیار دارای دو محور چرخدار است که باهم با فضای تفکیک شده توان خدمات رسانی به مردم را دارد .اصلی ترین تفاوت این کانکس با سایر کانکس ها این است که دارای مخزن اب و مخزن تخلیه فاضلاب میباشد.کانکس توالت سیار را به وسیله مالبند و یک خودروی کشنده به را حتی میتوان تغییر مکان داد و از جایی به جای دیگر برد.

مشخصات فنی کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی دارای کفی از نوع سرامیک است .اسکلت و شاسی این کانکس از نوع آهنی میباشد .دیواره

مشخصات فنی کانکس سرویس بهداشتی

پوشش بدنه داخلی این کانکس از نوع پی وی سی و قابل شستشو است و بدنه خارجی مانند تمامی کانکس ها دارای تنوع مصالح است .تمامی سازه ها با لوله کشی .برق کشی .نصب شیر الات اهرمی.روشویی آینه و دارای مخزن مایع می باشد . (کانکس رستوران)

کانکس هم از نظر ایرانی و هم از نظر فرهنگی برخوردار است.همچنین  هر چشمه دارای فن تهویه هوا مجزا بوده که هوای داخل سرویس بهداشتی را به بیرون هدایت میکند .

جمع بندی نهایی

همه ما امروزه انواع این سازه ها را در اکثر نقاط این شهر دیده ایم. این سازه ها در ابعاد مختلف و مدل های گوناگون ساخته می شوند. باید توجه داشته باشید در هر منطقه ای که نیاز به سرویس بهداشتی داشتید می توانید از این سازه ها استفاده کنید.

استفاده ازاین نوع سازه های سرویس بهداشتی بسیار مقرون به صرفه است. اگر دارای یک باغ یا باغچه هستید می توانید به راحتی از این سازه ها به عنوان سرویس بهداشتی استفاده کنید.